כתיבה שיווקית – מיכל אלכסנדר
דף הבית אודות פתרונות מוצרים עבודות נבחרות לקוחות המלצות צור קשר
כתיבה עסקית ושיווקית
ייעוץ תוכן
כתיבה שיווקית באנגלית
ניהול פרויקטים מורכבים
ניהול טקסטים "הכל כלול"
עריכת וכתיבת מגזינים
הפקת וכתיבת ספרי חברה
כתיבת נאומים
הפקת סרטוני תדמית
כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט
קופירייטינג
קופירייטינג באנגלית
כתיבת פרופיל חברה
כתיבת הודעות לעיתונות


כתיבת פרופיל חברה


כתיבת פרופיל עסקי בצורה טובה הוא הבסיס לכל פעילות שיווקית. כתיבה מקצועית עושה את ההבדל המשמעותי בין "עוד פרופיל" משמים ויבשושי, לבין פרופיל חברה חזק ומשכנע, שמציג את ייחודו של העסק, ומבדל אותו מכל המתחרים.

כבר אמרו חכמים לפנינו: אין הזדמנות שניה לפגישה ראשונה!

 

פרופיל החברה שלכם הוא, במקרים רבים, הפגישה הראשונה בין הלקוח הפוטנציאלי לבין העסק שלכם. כאן, בפרופיל, הוא יקרא ויבין מה אתם עושים, יתרשם מאיכות הפעילות, השירותים והמוצרים, ויבחן מי עומד מולו. כאן, בשורות הכתובות וביניהן, הוא יחוש בייחודיות שלכם, ימצא את היתרונות התחרותיים, הידע והניסיון שהוא מחפש.

 

וכשהפגישה הראשונה מוצלחת, יש סיכוי גבוה שהקשר יימשך ויתפתח! במקרים רבים הפגישה הראשונה הזאת, באמצעות פרופיל החברה, היא שתקבע אם האדם שקורא את הפרופיל, יבחר לפנות לחברה שלכם, או יעדיף לעבוד עם המתחרים.

 

לכן חשוב כל כך כי כתיבת פרופיל חברה יבוצע באופן נכון, ברור ומשכנע. כתיבת פרופיל עסקי באופן מקצועי של  המומחים מבית מיכל אלכסנדריש טקסט אחר עושה את ההבדל המשמעותי: בין "עוד פרופיל" מבולגן, משמים ויבשושי, לבין פרופיל חברה חזק וקולע, שמציג את ייחודו ויתרונותיו של העסק, ומבדל אותו מכל מתחריו.

פרופיל חברה כתוב היטב הוא כרטיס הביקור שלכם. הוא הבסיס לכל פעילות שיווקית אפקטיבית. פרופיל החברה המצוין שאנו נכתוב עבורכם ישקף את האיכות והרצינות של הארגון כולו, ייצג את זהותו ומהותו של העסק, ויביא את ליבת המסר שלכם ללקוחות קיימים ועתידיים.

וחשוב מכל: הפרופיל המקצועי שנבנה בשבילכם ימשוך את קוראיו ליצור קשר, להתעניין בפעילותכם, ולצרוך את המוצרים והשירותים שלכם.

פרופיל חברה מקצועי - כדי שכולם יידעו למה כדאי לעבוד דווקא אתכם.

 


טקסט אינטלגנטי ואלגנטי.
רהוט וברור. ממוקד ומכובד. מובן
ומובנה. ענייני ומעניין.

[email protected]
כתיבה שיווקית - מיכל אלכסנדר. מציעה פתרונות עריכת תוכן וניהול טקסטים מתקדמים: כתיבה שיווקית, שירותי תוכן לאתרי אינטרנט, כתיבה שיווקית באנגלית, כתיבת ספרי חברה, הפקת סרטוני תדמית, כתיבת פרופיל חברה ועוד.

שותפים: כתיבת קורות חיים


הצהרת נגישות
מיכל אלכסנדר בגוגל+ אקסטרה פתרונות אינטרנט