כתיבה שיווקית – מיכל אלכסנדר
דף הבית אודות פתרונות מוצרים עבודות נבחרות לקוחות המלצות צור קשר
כתיבה עסקית ושיווקית
ייעוץ תוכן
כתיבה שיווקית באנגלית
ניהול פרויקטים מורכבים
ניהול טקסטים "הכל כלול"
עריכת וכתיבת מגזינים
הפקת וכתיבת ספרי חברה
כתיבת נאומים
הפקת סרטוני תדמית
כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט
קופירייטינג
קופירייטינג באנגלית
כתיבת פרופיל חברה
כתיבת הודעות לעיתונות


כתיבה שיווקית באנגלית


השוק של המאה ה-21 הוא שוק גלובלי ופתוח, ועסקים ישראליים רבים מבקשים להתרחב אל  שווקים שמעבר לים. שם, בארצות רחוקות, ממתינות להם הזדמנויות עסקיות נחשקות. עבורם, ההצלחה בעולם הגדול היא המפתח לצמיחה ולרווח כלכלי.
 
אם גם אתם פועלים בשוק הבינלאומי, או שואפים לחדור אליו, אתם בוודאי מבינים שעליכם לצאת מאזור הנוחות של השפה העברית המוכרת, ולתקשר עם קהלי היעד שלכם בשפה השלטת היום בעולם –  באמצעות כתיבה שיווקית באנגלית. וכאן האנגלית עצמה – הרהיטות, הבהירות והרמה הלשונית – מהווה גורם מרכזי במסר השיווקי כולו. כתיבת טקסט באנגלית משובחת, או לחלופין מקרטעת – מציגה אתכם בפני העולם. היא זו שמעידה, כבר ברפרוף ראשון, על הרצינות שלכם – או על היעדרה...
 
לכן אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לשגר לעולם מסרים שיווקיים באנגלית שהיא פחות ממצוינת. כי כתיבה שיווקית באנגלית עניה ונמוכה, וגרוע מכך, כתיבת טקסט באנגלית משובשת ורצופת שגיאות – מביאות יותר נזק מתועלת. אנגלית כזאת יוצרת רושם לא מכובד, מעבירה מסר של חוסר השקעה, ומרחיקה לקוחות פוטנציאליים במקום לקרב אותם.
 
אנו במיכל אלכסנדר 
יש טקסט אחר אחר נבצע עבורכם כתיבה שיווקית באנגלית איכותית, מקצועית ומרשימה. אנו נשגר בשבילכם מילים בהירות ומדויקות, שיפנו ישירות אל קהלי היעד שלכם בחו"ל, ויעבירו להם מסר רם וברור:
 
אתם חשובים לנו, אנחנו רוצים לדבר אתכם, ויש לנו שפה משותפת!


טקסט אינטלגנטי ואלגנטי.
רהוט וברור. ממוקד ומכובד. מובן
ומובנה. ענייני ומעניין.

[email protected]
כתיבה שיווקית - מיכל אלכסנדר. מציעה פתרונות עריכת תוכן וניהול טקסטים מתקדמים: כתיבה שיווקית, שירותי תוכן לאתרי אינטרנט, כתיבה שיווקית באנגלית, כתיבת ספרי חברה, הפקת סרטוני תדמית, כתיבת פרופיל חברה ועוד.

שותפים: כתיבת קורות חיים


הצהרת נגישות
מיכל אלכסנדר בגוגל+ אקסטרה פתרונות אינטרנט