כתיבה שיווקית – מיכל אלכסנדר
דף הבית אודות פתרונות מוצרים עבודות נבחרות לקוחות המלצות צור קשר
כתיבה עסקית ושיווקית
ייעוץ תוכן
כתיבה שיווקית באנגלית
ניהול פרויקטים מורכבים
ניהול טקסטים "הכל כלול"
עריכת וכתיבת מגזינים
הפקת וכתיבת ספרי חברה
כתיבת נאומים
הפקת סרטוני תדמית
כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט
קופירייטינג
קופירייטינג באנגלית
כתיבת פרופיל חברה
כתיבת הודעות לעיתונות


המלצות


   מיכל אלכסנדר היא כתובת ייחודית למשימות כתיבה מורכבות, בעברית ובאנגלית, עבור גורמים אקדמיים ומנהליים באוניברסיטה. אני נוהגת להפקיד בידיה נושאים חשובים אך מסובכים להבנה, ומיכל משכילה תמיד לרדת לשורש העניין, ולהוציא תחת ידה טקסטים אינטליגנטיים, כתובים היטב ומובנים לכול.

אורלי פרומר
דוברת אוניברסיטת תל אביב

 
 
   
    במהלך כהונתי כמנכ"ל מולטילוק טכנולוגיות היכרתי את מיכל אלכסנדר, האחראית על ניהול הטקסטים באנגלית של החברה – כולל כתיבה, עריכה, תרגום, שכתוב והגהה. במסגרת עבודתה היא נדרשה להבין חומרים בעלי אופי טכנולוגי, ולהפוך אותם לברורים ונגישים לקהלי היעד השונים של החברה. היא ביצעה משימות אלה בהצלחה רבה.
 
נהניתי מאוד לעבוד עם מיכל. התרשמתי מכישרון הכתיבה יוצא הדופן שלה, ומיכולתה להבין לעומק את דבריו של המרואיין היושב מולה, ולהפוך אותם לטקסטים מדויקים, מעניינים ומנוסחים היטב. מיכל אחראית, אמינה ואינטליגנטית, וכל משימה המופקדת בידיה מתבצעת בזמן, על הצד הטוב ביותר.

 שמעון שקל
V.P. H.S.D.G
EMEA
ASSA ABLOY
 

  

   בשנות עבודתי עם מיכל אלכסנדר התרשמתי מאוד מהמקצוענות הגבוהה שלה, יכולות הכתיבה והעריכה המצוינות, יכולתה להניע תהליכים ולהגיע למידע, גם אם הדבר כרוך בקשיים אובייקטיביים, וזאת כמובן לצד הקפדה על לוחות זמנים ועמידה בהם. בכל תהליכי העבודה מולה בולטות גם מידותיה האישיות – נועם הליכותיה, רצינותה והתקשורת הבין אישית המצוינת שלה. אני משוכנעת שכל מי שיבחר בשירות של מיכל יתברך באדם חכם, מסור, חרוץ ואיכותי.

 אסתר שלו
מנהלת תקשורת שיווקית
רשת מלונות ישרוטל
050-2651488
 

   

  מיכל אלכסנדר מספקת לחברת מולטילוק תמיכה ברמת איכות גבוהה, בכל ההיבטים הנוגעים לכתיבת, עריכת והפקת תכנים בשפה האנגלית. היא נעימה ותקשורתית, מגלה יצירתיות ואחריות רבה, יורדת לעומקם של נושאים טכניים ושיווקיים, מעבדת את המידע הרב באופן נגיש וידידותי, וכמובן לאורך הדרך, עומדת בלו"ז. כחלק מתפקידה, על מיכל לעבוד מול מנהלים ועובדים רבים, בארץ ובחו"ל, ומבחינתנו, אחד היתרונות הגדולים הינו זמינותה: מיכל נענית ברצון לכל שאלה ובקשה שלי ושל הצוות במחלקתי ובמחלקות אחרות בחברה.

 יעל רוזנפלד
מנהלת תקשורת שיווקית
מולטילוק טכנולוגיות בע"מ
 ת.ד. 637 יבנה 81104
טל:08-9424608  פקס: 08-9424596
www.mul-t-lock.com
 
 
 
 
מיכל אלכסנדר מספקת לנו שירותי כתיבה, עריכה ותרגום. היא פועלת בשיתוף פעולה מלא ובאווירה חיובית עם כל הצוות של בית הספר, ומלווה כל נושא מהתחקיר הראשוני ועד לאישור הסופי. במסגרת עבודתה היא מגלה יכולת נדירה לתקשר עם מרואיינים, להבין את מהותם של הנושאים הנדונים, ולהגיש את כל סוגי התכנים בצורה נגישה לקהלי היעד. 
 
אדריכל ד"ר אריה נשר
מנהל מקצועי
ביה"ס ללימודי הסביבה ע"ש פורטר
אוניברסיטת תל אביב
 
 
 
    מיכל אלכסנדר היא העורכת הראשית של שניים מהמגזינים המובילים המופקים על ידי וולקם ישראל הפקות בע"מ. הפקת המגזינים מתבצעת תמיד בלוחות זמנים צפופים, וכרוכה בלחץ רב, ומיכל, באישיותה הנעימה ובמקצועיות הרבה שהיא מקרינה, משרה אווירה של רוגע על התהליך כולו. כשהיא על יד ההגה, מחזיקה בידיה הנאמנות את כל הקצוות, אני יודע שהעבודה מתבצעת כראוי - כמעט ללא מעורבות מצדי. מיכל היא ללא ספק האדם הנכון בתפקיד הנכון, וכל מי שבוחר לעבוד איתה – עושה בחירה נכונה ונבונה!
 
יורם וידן
מנכ"ל
וולקם אילת הפקות
וולקם ישראל הפקות בע"מ
 

טקסט קולע וקולח
זורם וצלול
ישיר ומשכנע
נוגע בקורא
והעיקר -
נוגע בעיקר!

[email protected]
כתיבה שיווקית - מיכל אלכסנדר. מציעה פתרונות עריכת תוכן וניהול טקסטים מתקדמים: כתיבה שיווקית, שירותי תוכן לאתרי אינטרנט, כתיבה שיווקית באנגלית, כתיבת ספרי חברה, הפקת סרטוני תדמית, כתיבת פרופיל חברה ועוד.

שותפים: כתיבת קורות חיים


הצהרת נגישות
מיכל אלכסנדר בגוגל+ אקסטרה פתרונות אינטרנט